Sarar Giyim, SAP Fashion Management projesiyle bir ilke imza atıyor

Türkiye’nin lider hazır giyim markalarından SARAR, ACRON Bilişim danışmanlığında, aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan SAP FMS (Fashion Management) Projesi’ni hayata geçiriyor.

SARAR GİYİM, ülkemizde ilk kez hayata geçirilecek olan Fashion Managment programının operasyonel yönetimi ve diğer SAP entegrasyon süreçleri kapsamında, ACRON BİLİŞİM ile birlikte çalışacak. Satış, satın alma ve lojistik süreçleri, insan kaynakları, mağaza yönetimi, gayrimenkul yönetimi, finansal süreçler ve muhasebe süreçleri ile operasyonel süreçler ve yönetim raporlaması gibi birçok konu ACRON danışmanlığında ilerleyecek.

29 Haziran’da iki şirketin Eskişehir’de bir araya gelmesi ile temelleri atılan projenin
1 Temmuz 2017’de canlı kullanıma geçişi planlanıyor. Proje kapsamında ayrıca insan kaynakları yönetimi FMS projesinden ayrı yönetilerek, 1 Ocak 2017’de canlı kullanıma alınacak.

ACRON’un, firmaların gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak vizyoner iş önerileri, tekstil sektörü tarafından da ilgiyle takip ediliyor. ACRON Bilişim de bu segmentin gelişimine yönelik, endüstride farklılık yaratan projeleri hız kesmeden devreye almaya devam ediyor.