Türkiye’nin ilk SAP S/HANA Migration Projesi EVE Mağazacılık’ta gerçekleştirildi

Perakende sektöründe kişisel bakım ürünleri üzerine Türkiye’de 15 şehirdeki mağazaları ve 350’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren Turgut Aydın Holding iştiraki Eve Mağazacılık, SAP S/4 Simple Finance, SAP Fiori ve HANA Live ürünlerine FIT Solutions ile geçiş yaptı. Böylece e-Dönüşüm® sürecinin her ayağında müşterilerinin yanında olan FIT Solutions, Türkiye’nin ilk SAP S/4HANA migration projesini gerçekleştirmiş oldu.

FIT Solutions ile birlikte yaptıkları projeyi değerlendiren EVE Proje Yöneticisi Semra Atasoy, “Sektördeki büyük tecrübesi, nitelikli personeli, profesyonel, çözüm odaklı yaklaşımı ve referanslarından dolayı FIT Solutions’ı tercih ettik. FIT ile projelerimize devam etmeyi düşünüyoruz.” dedi.

FIT Solutions, sağladığı SAP HANA Barındırma Hizmeti ile SAP S/4HANA projelerinde tüm müşterilerine, SAP HANA Donanımı, SAP HANA geçişi, kurulum ve bakım hizmetini aylık olarak taksitlendiriyor ve ilgili SLA kapsamında 7 gün 24 saat destek sağlıyor. Sistemlerin mevcut yazılım sürümü ve altyapısı ne olursa olsun yeni sisteme yükseltme, SAP HANA geçişi, destek ve barındırmayı sağlıyor. Bütçeleri zorlayabilecek sunucuların satın alınmasına gerek bırakmadan, tüm donanımı ve zaman içinde ihtiyaç duyulabilecek kapasite artışlarını müşterisi için sağlıyor. Tek seferde yüksek donanım ve ilgili yazılım geçiş maliyetlerine girmeye gerek kalmıyor.

FIT Solutions, SAP Suite on HANA Platform Geçişi RDS – Rapid Deployment Solution çözümü SAP Store’da yayınlanan tek SAP İş Ortağı’dır.